04/03/2024
GündemHaberler

BAŞKAN ALİ ÇANDIR’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Antalya Ticaret Borsası (ATB), Antalya Tarım Konseyi (ATAK) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır’ın Kurban Bayramı mesajı:
“Manevi duyguların en üst düzeyde yaşandığı bir bayrama daha hep birlikte ulaştık. Onlarca medeniyete ev sahipliği yapmış Anadolu toprakları, toplumun çimentosu olan kültürel hazinemiz bir çok bayrama ev sahipliği yapmaktadır. Bu özel günler bizler için toplumsal birlik ve beraberliğin sağlandığı, kardeşlik, hoşgörü, empati duygularının geliştiği, paylaşma, dayanışma ve yardımlaşma duygularının en üst seviyede yaşandığı günler olmuştur. 
Kurban Bayramını milletçe kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ancak, hepimizi derinden üzen büyük depremin ardından yaşadığımız ikinci bayramı da buruk bir şekilde karşılıyoruz. Yitirdiğimiz canlarımız nedeniyle bir tarafımız eksik. Depremin yaralarını yine birlik ve beraberlik içerisinde hep birlikte saracağız. İhtiyaç sahiplerine el uzatacağız.
Sevgi dilinin yayıldığı, ortak değerlerde buluştuğumuz, birlik ve beraberlik içerisinde yaşadığımız günlerin çoğalması dileğiyle Antalyalılar, Türk Milleti ve İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutluyorum. Bayramın, barış ve huzur getirmesini diliyorum.”