21/02/2024
Haberler

BAŞKAN ÇANDIR’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Antalya Ticaret Borsası (ATB) ve Antalya Tarım Konseyi (ATAK) Başkanı Ali Çandır, Kurban Bayramı mesajı yayımladı. Çandır, mesajında şunları kaydetti:

“Bayramlar, dayanışmayla, el ele kutlamamız gereken kültürel hazinemiz. Ekonomik ve sosyal zorlukları yaşadığımız böyle bir dönemde paylaşmanın önemi daha da anlamlı. Bu bayram, maddi ve manevi paylaşımlarımızı artıralım, paylaşalım ki zenginliğimiz artsın.

Maskesiz hayata alıştığımız bu dönemde tekrar maskeye dönmemek için toplu alanlarda daha dikkatli davranalım. Kendimizi, sevdiklerimizi ve toplumu tehlikeye atmayalım. Unutmayalım salgın henüz son bulmadı. Tekrar yasaklı günlere dönmek, gerek sosyal gerekse ekonomik olarak bizi yıpratacaktır. Bunun bilinciyle hareket edelim.

Antalya deniziyle, kumuyla, güneşiyle, tarihiyle turizmde müthiş bir destinasyon. Yerli ve yabancı misafirleri, güvenli tatilin adresi Antalya’ya bekliyor, “şimdi Antalya zamanı” diyorum. Seyahat eden yurttaşların ise trafik kurallarına uyarak seyahat etmelerini, güvenli şekilde sevdiklerine ulaşmalarını diliyorum.

İyiliğin, barışın ve dostluğun hakim olduğu bir dünyada güzel bayramlar görmemiz dileğiyle, Antalyalıların, Türk milletinin ve Müslümanların Kurban Bayramı’nı kutluyorum.”