04/03/2024
Haberler

Tursun’dan ATB’ye Tam Destek

Tursun’dan ATB’ye Tam DestekAntalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır ve yönetimi, 20 yıllığına kiraladığı Vakıf Zeytinliği ile ilgili ziyaretlerini sürdürüyor.

ATB Başkanı Ali Çandır ve yönetimi Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun’u makamında ziyaret ederek zeytinlik ile ilgili çalışmaları hakkında bilgi verdi. ATB Başkanı Çandır Vakıf Zeytinliği’ni işletecek şirket ile ilgili kuruluş sözleşmesinin taslağını Tursun’a verdi. Başkan Çandır, Vakıf Zeytinliği’nin kentimizin ciğerlerinden bir tanesi olduğunu belirterek, yeşil dokunun korunarak işletileceğini kaydetti. Bu anlamda kurum ve kuruluşların görüşlerini aldıklarını kaydeden Çandır, ziyaretler sonrasında şirketin ivedilikle kurulacağını söyledi. Şirket kurulumu gerçekleştikten sonra Vakıf Zeytinliği’ni kentimize yakışır bir şekilde yaşatacağız dedi. ATB Başkanı Ali Çandır bu kapsamda Başkan Nurettin Tursun’dan destek istedi.

Tursun ‘Üzerimize Düşeni Yaparız’
Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ATB Başkanı ve yönetimine teşekkür etti. Başkan Tursun, şirket sözleşme taslağını inceleyeceğini ve Vakıf Zeytinliği’nin kente kazandırılmasında destek olacaklarını kaydetti. Böyle önemli bir alanı kentimize kazandırmanız son derece önemli ve başarılı bir proje olacaktır dedi. Başkan Nurettin Tursun, YÖREX Fuarı’na da değinerek, başarılarından dolayı ATB yönetimini kutladı.