04/03/2024
Haberler

OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜ’NDEN ÇANDIR’A YÖREX TEŞEKKÜRÜ

Antalya Olgunlaşma Enstitüsü Müdürü İlkay Günal, Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır`ı makamında ziyaret etti. Olgunlaşma Enstitüsü`nün çalışmaları hakkında Çandır`a bilgi veren İlkay Günal, özellikle yemek ve giyim kuşam kültürünün yaşatılması için Enstitüsü bünyesinde çeşitli çalışmalar yaptıklarını, kurslar düzenlediklerini kaydetti. Antalya Ticaret Borsası öncülüğünde düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı`na Olgunlaşma Enstitüsü`nün el emeği göz nuru ürünleriyle katıldığını belirten İlkay Günay, “Sizlere kültürümüzü yaşatan YÖREX gibi bir fuarı düzenlediğiniz için teşekkür ediyoruz. Sizlerin sayesinde bizler de yaptığımız kültürel ürünleri sergileme fırsatı buluyoruz” dedi.
Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, ziyareti nedeniyle İlkay Günay`a teşekkür etti. Olgunlaşma Enstitüsü`nün yaptığı çalışmaların geleneksel kültürün yaşatılması için önemli olduğunu söyleyen Çandır, Günay ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi.
İlkay Günay, Çandır`a üzerinde “Yöresel Ürünler Fuarı`ndaki destekleriniz için teşekkür eder, ülkemiz adına yararlı çalışmalarınızın devamını dileriz” yazılı Olgunlaşma Enstitüsü`nde yapılan seramik plaket takdim etti.