21/02/2024
Haberler

EMNİYET MÜDÜRÜ’NDEN BORSA’YA ZİYARET

Antalya Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, Antalya Ticaret Borsası’nı ziyaret etti. Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır ile Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyt Doğan’ın ağırladığı Emniyet Müdürü Uzunkaya, Borsa’nın kentin gelişimi için yaptığı çalışmaları takdirle takip ettiğini söyledi.

Kentle ilgili görüşlerini paylaşan Celal Uzunkaya, Antalya’nın en önemli problemlerinden birinin trafik olduğunu söyledi. Araç yoğunluğu fazla olan Antalya’da ulaşımla ilgili önlemlerin bir an önce alınması gerektiğini kaydeden Uzunkaya, diğer illerde trafiği rahatlatan motosikletin Antalya için kazalarda risk faktörü olduğunu söyledi. Uzunkaya, motosikletin Antalya’daki taşıt içindeki payının yüzde 28 olmasına karşın, motosikletlerin ölümlü kazalara karışma oranının yüzde 35 olduğuna dikkat çekti.

Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, ziyareti nedeniyle Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya’ya teşekkür etti. Antalya ekonomisinin gelişmesi için çaba sarf ettiklerini kaydeden Çandır, turizm ve tarım kenti Antalya’da güvenliğin önemine dikkat çekti. Emniyet Müdürü Uzunkaya’ya çalışmaları nedeniyle teşekkür eden Çandır, Zeytinpark ürünlerinden oluşan hediye paketi takdim etti.