27/02/2024
Haberler

ÇİÇEK FESTİVALİ DÜZENLEME KOMİTESİ`NDEN TÜREL`E DAVET

Çiçek Festivali Yürütme Kurulu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel`i ziyaret ederek bu yıl 12`ncisi düzenlenecek festivale davet etti.
Çiçek Festivali Düzenleme Komitesi, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel`i ziyaret ederek bu yıl 12`ncisi düzenlenecek festivale davet etti.
Çiçek Festivali Düzenleme Komitesi Üyeleri, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır, Süs Bitkileri ve Mamulleri İhracatları Birliği Başkanı Osman Bağdatlıoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel`i ziyaret etti. Düzenleme Komitesi Üyeleri, Başkan Türel`i 20-21 Mayıs tarihleri arasında 12`ncisi düzenlenecek Antalya Çiçek Festivali`ne davet etti. Yürütme Kurulu üyeleri Başkan Türel`e festival ile ilgili bilgiler verdi.
Başkan Türel, 12. Çiçek Festivali`nin, Antalya`nın ev sahipliği yaptığı Çiçek ve Çocuk temalı Botanik EXPO`suyla daha da anlam kazandığını söyledi. Türel, festivalin kesme çiçekçiliğin merkezi Antalya`nın tanıtımına da katkı sunacağını ifade etti. Antalya`nın Kanada`dan belediyeciliğin Oscar`ı sayılan “Beş Çiçekli Altın Şehir” ödülünü kazandığını hatırlatan Türel, festivalin çiçek açan Antalya`ya çok yakıştığını belirterek, davet için teşekkür etti.
Ziyarette, Çiçek Festivali Düzenleme Komitesi Üyeleri Başkan Türel`e çiçek takdim etti.