21/02/2024
Haberler

BORSA`DAN CEMİYET`E ZİYARET

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Meclis başkanı Hüseyin Cahit Kayan, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Simav ve Cüneyt Doğan ile birlikte Antalya Gazeteciler Cemiyeti’nin (AGC) yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. AGC Başkanı Mevlüt Yeni ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette konuşan Çandır, Antalya’da görev yapan medya mensuplarının özellikle kent tanıtımı açısından çok önemli görevler üstlendiğini kaydetti. Çandır, yürüttükleri tüm çalışmalarda Antalya yerel basınının desteğini aldıklarını söyledi.
AGC’nin kamu yararına gerçekleştirdiği faaliyetlere dikkat çeken Çandır, “Antalyalı medya mensupları kentimizin başarısı konusunda sürekli yeni projeler üretiyor. Bu projelerin mimarı olarak da her zaman karşımızda AGC’yi buluyoruz. Bu başarı sadece medya sektörünü değil, bu sektörün dışında bulunan tüm kurumları sevindiriyor” diye konuştu.
İŞBİRLİĞİNE HAZIRIZ
AGC Başkanı Mevlüt Yeni, ziyareti nedeniyle Çandır’a teşekkür ederek, “Cemiyetimizin çalışmalarını takip eden ve yeri geldiğinde desteklerini esirgemeyen ATB Başkanı Çandır ve yönetimine teşekkür ediyoruz. Biz kent adına çalışan, emek veren kişi ve kurumlarla her zaman işbirliğine hazırız. Bu tavrımız bundan sonraki süreçlerde de devam edecek. Biz proje geliştiren ve uygulayan bir cemiyet olmayı sürdüreceğiz” diye konuştu. Antalya Ticaret Borsası`nın Yöresel Ürünler Fuarı ve Zeytinpark Projeleri`nin kentin tanıtım ve ekonomisine katkısına dikkat çeken Yeni, ATB yönetimine çalışmaları nedeniyle teşekkür etti.