18/05/2024
Haberler

ATSO ve AESOB’dan zeytinlik için şirkete tam destek

ATB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, ATB Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan ile yönetim kurulu üyeleri İbrahim Köseoğlu, Halil Bülbül, Cüneyt Doğan ve Mahmut Alpagot, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Çetin Osman Budak ve Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Abdullah Sevimçok’u ayrı ayrı ziyaret etti.

Çetin Osman Budak’a Vakıf Zeytinliği hakkında bilgi veren Ali Çandır, Vakıf Zeytinliği’ni işletecek şirketin kuruluş sözleşmesini Budak’a verdi. Ali Çandır, başından beri ATSO’nun desteğini yanında hissettiklerini belirterek, “Size ve yönetiminize şimdiye kadarki verdiğiniz ve bundan sonrası için vereceğiniz destek nedeniyle teşekkür ederim” dedi.Büyük ortak olacakŞirket sözleşmesini alan Budak, şirketin büyük ortaklarından birinin ATSO olacağını belirterek, “Şirketin kurulması ve iyi bir projeyle Vakıf Zeytinliği’nin Antalya’ya kazandırılması için her türlü desteği vermeye hazırız” dedi. Şirketin çevreyi koruyan bir şirket olacağını ve çevreye önem verilerek de ticari faaliyetin sağlanabileceğini gösterecek güzel bir örnek olacağını kaydeden Budak, Vakıf Zeytinliği üzerinde yapılacak çalışmaların Antalya’nın turizmine de destek olacağına inandığını kaydetti.

AESOB’dan tam destek

ATB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır ve ATB heyeti, daha sonra AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok’u ziyaret etti. Sevimçok’a da şirket sözleşme sözleşmesini sunan Çandır, Vakıf Zeytinliği’ni işletecek şirkete AESOB’un da ortak olmasını istediklerini söyledi. Çandır, “Amacımız buraya Antalya’ya mal edip, yeşili korumak” dedi. Sevimçok, Antalya’nın nazar boncuğu olan Vakıf Zeytinliği’nin emin ellerde olduğunu belirterek, “Önemli olan Antalya’nın kazanması. AESOB olarak bütün gücümüzle yanınızdayız” dedi.