04/03/2024
Haberler

ATB’DEN SEÇİM SONRASI NEZAKET ZİYARETLERİ

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Meclis Başkanı Erdoğan Ekinci, Yönetim kurulu Üyeleri Halil Bülbül, Hüseyin Simav ve Cüneyt Doğan’la birlikte kurumlara ziyaretlerde bulundu. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz’a nezaket ziyaretinde bulunan ATB heyeti, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) Başkanı Hakkı Bahar, Deniz Ticaret Odası (DTO) Antalya Şube Başkanı Ahmet Çetin’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

BİRLİKTELİK MESAJI
ATB Başkanı Ali Çandır, Antalya‘nın dünyanın en özel kentlerinden biri olduğunu belirterek, güç birliğiyle daha iyi bir kent haline getirilebileceğini söyledi. Yeni dönemde de diğer kurumlarla birlikte çalışarak kent ekonomisini ileriye taşımak istediklerini söyleyen Çandır, “Borsamız yürüttüğü bütün projelerde kurumların desteğini almıştır. Bundan sonra da birlikteliğin gücüne inanarak çalışacağız” dedi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya Ticaret Borsası’nın kentin en önemli kurumlarından biri olduğunu belirterek, yönetime yeni dönemde başarılar diledi. Türel, Kömürcüler’de kurulacak canlı hayvan borsasının hızlandırılması için gerekli çalışmaların yapılacağını bildirdi.

Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, ATB’nin fark yaratan projelerle Antalya için çalıştığını belirterek, yönetimin yeni dönemde de aynı performansla çalışacağına inandığını söyledi. Solmaz, yönetime yeni dönemde başarılar diledi.

BAŞKANLARA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ATSO Başkanı Davut Çetin, ATB heyetine nazik ziyaretleri için teşekkür ederken, yeni dönemde de birlikte çalışacaklarını söyledi. Kent için taş üstüne taş koyma hedefinde olduklarını vurgulayan Çetin, bunu birlikte yapacaklarını dile getirdi.

BAİB Başkanı Hakkı Bahar, ATB’nin görüş ve önerilerinin kent için önemli olduğunu belirterek, kentin ekonomisi için yürütecekleri çalışmalarda birlikte çalışmak istedikleri mesajını verdi.

DTO Antalya Şube Başkanı Ahmet Çetin, yeni dönemdeki hedeflerini ATB heyetiyle paylaştı. ATB heyetine ziyareti için teşekkür eden Çetin, kurumların deneyimlerinden yararlanmak istediklerini söyledi.