21/02/2024
Haberler

ATB’den ANSİAD’a Vakıf Zeytinliği ziyareti

Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, ATB Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan, ATB yönetim kurulu üyeleri Recep Özkul, İbrahim Köseoğlu, Ata Sönmez, Mahmut Alpagot, Halil Bülbül, Cüneyt Doğan ile Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) Başkanı Mehmet Hacıarifoğlu’nu ziyaret etti.

ANSİAD Başkan Yardımcısı Ergin Civan’ın da hazır bulunduğu ziyarette Hacıarifoğlu’na Vakıf Zeytinliği hakkında bilgi veren Ali Çandır, zeytinliği işletecek şirketin kuruluş sözleşmesini verdi. Ali Çandır, kentin dinamiklerinden ANSİAD’ı Vakıf Zeytinliği’yle ilgili yapılacak çalışmaların içerisinde görmek istediklerini belirterek, ortaklık teklifinde bulundu. Çandır, Vakfı Zeytinliği´ni Antalya´ya kazandırarak yeşili korumayı amaçladıklarını söyledi.

Mehmet Hacıarifoğlu, ATB’nın Vakıf Zeytinliği’ni kiralayarak iyi bir işe imza attığını belirterek, ANSİAD olarak bu işin içerisinde olacaklarını söyledi. Mehmet Hacıarifoğlu, “Vakıf Zeytinliği´nin Antalya´ya kazandırılması için her türlü desteği vermeye hazırız” dedi.