18/05/2024
Haberler

ATB Meclisi toplandı

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Şubat ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Hüseyin Cahit  Kayan başkanlığında ATB toplantı salonunda yapıldı.

Toplantının açılışında konuşan Antalya Ticaret  Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, sel nedeniyle bölgede ciddi hasarlar oluştuğunu belirterek zarar gören işletmelere geçmiş olsun dileğinde bulundu. Çandır, ‘’İnşallah bunlar bize ders olur, gerekli önlemler zamanında alınır ve felaketler daha az hasarla atlatılır’’ dedi.

Ali Çandır: “Bakan Günay’dan YÖREX Fuarı için destek istedik”

Çandır, faaliyet raporunu okuduktan sonra 28 Nisan – 1 Mayıs 2010 tarihleri arasında düzenlenecek olan Yörex Antalya 2010 Birinci Yöresel Ürünler Fuarı’yla ilgili Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’a bir dosya sunduklarını ve destek istediklerini kaydetti.

Osman Yardımcı meclis üyesi olarak göreve başladı

Ekonomik gelişmelerin değerlendirildiği meclis toplantısında, meclis üyelerinden birinin üyeliğinin düşmesiyle boşalan yere, Canlı Hayvan ve Et Ticareti Meslek Komitesi başkanı Osman Yardımcı’nın getirilmesi konusu görüşüldü. Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan, Osman Yardımcı’ya meclis üyesi olması vesilesi ile bir rozet taktı. 


Osman Yardımcı’nın ayrıldığı Canlı Hayvan ve Et Ticareti Meslek Komitesi başkanlığı görevini Süleyman Kaçaroğlu üstlendi. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı da Şadi Bayram oldu.