27/02/2024
Haberler

ATB, ATAK BAŞKANI ALİ ÇANDIR’DAN BAYRAM MESAJI

Antalya Ticaret Borsası (ATB) ve Antalya Tarım Konseyi (ATAK) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Ramazan Bayramı mesajı yayımladı. Başkan Ali Çandır, mesajında şunları kaydetti:

“Manevi duyguları en üst seviyede yaşadığımız kutsal Ramazan ayını geride bıraktık. Ramazan Bayramı’na ulaşmanın mutluluğunu birlikte yaşıyoruz.

Şubat ayında yaşadığımız deprem felaketinin etkilerini yüreğimizin en derinlerinde hissediyoruz. Bayramı da felaketin gölgesinde geçireceğiz. Ancak yaşadığımız tüm zorlukları dayanışmayla aşacağımıza inanıyoruz. 

Bayramlar hoşgörünün, umudun, sevginin çoğaldığı günleridir. Farklılıklarımız zenginliğimizdir. Bu bayramda da farklılıklarımızla sevgiyi, barışı, umudu, dayanışma ve bereketi birlikte çoğaltalım. Sevdiklerimizi, büyüklerimizi, kimsesizleri ve ihtiyaç sahiplerini, depremzedeleri unutmayalım, çocuklarımızı sevindirelim. “Paylaştıkça çoğalır” inancına sahip bir millete paylaşmak yakışır. Paylaşalım ve çoğaltalım.  

Ülkemize, tüm insanlığa, huzur, barış, bereket getirmesi dileğiyle Ramazan Bayramı’nı en güzel duygularımla kutluyorum.”