04/03/2024
Haberler

ANKARA BORSA`DAN ANTALYA BORSA`YA ZİYARET

Antalya Ticaret Borsası`nın daveti üzerine EXPO 2016 Antalya`ya katılmak üzere Antalya`ya gelen Ankara Ticaret Borsası Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Faik Yavuz, Borsa yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleriyle birlikte Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır`ı ziyaret etti. ATB Yönetim Kurulu Üyeleri Halil Bülbül ile Süleyman Ersan`ın da bulunduğu ziyarette, Ankara Ticaret Borsası Başkanı Faik Yavuz, Antalya Ticaret Borsası`nın daveti üzerine Türkiye`nin ilk EXPO`su EXPO 2016 için Antalya`ya geldiklerini bildirdi. Ankara Ticaret Borsası`nın çalışmaları hakkında bilgi veren Yavuz, Antalya Ticaret Borsası`nın Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX başta olmak üzere projelerini yakından takip ettiklerini söyledi.
YÖREX DAVETİ
Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır, EXPO`ya katılımları nedeniyle Ankara Ticaret Borsası yönetimine ve meclisine teşekkür etti. Antalya`nın turizm ve tarımının başkenti olduğunu belirten Çandır, tarımın ve ticaretin gelişimi için çalıştıklarını kaydetti. Çandır, Ankara Ticaret Borsası`nı bu yıl 7`ncisi Ekim ayında yapılacak YÖREX`e davet etti.
Faik Yavuz, ziyaretin anısına Ali Çandır`a cam sahan hediye ederken, Çandır, konuk heyete Antalya`nın yöresel ürünü reçel takdim etti.