21/02/2024
Haberler

Anadolu Ajansı’ndan Ali Çandır’a teşekkür ziyareti

Anadolu Ajansı (AA) Bölge Müdürü Şennur Erdoğan ile ekonomi muhabiri Fikri Cinokur, Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır’ı makamında ziyaret etti.

Anadolu Ajansı´nın 90´ıncı kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında, Antalya Ticaret Borsası´nın katkılarıyla 1. Yöresel Ürünler Fuarı’nda düzenlenen ´´AA Objektifinden´´ fotoğraf sergisine desteğinden dolayı ATB ve Ali Çandır’a teşekkür eden Şennur Erdoğan, AA muhabirlerinin Türkiye´nin yöresel ürünlerine ilişkin fotoğraflarının yer aldığı serginin büyük ilgi gördüğünü kaydetti.

Bu yıl birincisi düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı’nın çok başarılı geçtiğini ve fuarın önümüzdeki yıllarda daha büyük katılımlarla gerçekleşeceğine inandığını kaydeden Erdoğan, AA’nın bu tür organizasyonlara verdiği desteği anlattı.

Ali Çandır, AA muhabirlerinin çektiği fotoğrafların fuarda büyük ilgi gördüğünü belirterek, kaybolmaya yüz tutmuş yöresel ürünlerin bu tür organizasyonlarla gelecek kuşaklara aktarılması gerektiğini kaydetti.

Şennur Erdoğan daha sonra Ali Çandır’a Anadolu Ajansı’nın 90’ıncı kuruluş yıldönümü nedeniyle bastırılan para ile almanak hediye etti.