04/03/2024
Haberler

11. ÇİÇEK FESTİVALİ NE VALİ DAVETİ

Antalya da bu yıl 11’incisi 22-23 Mayıs’ta düzenlenecek Çiçek Festivali’nin hazırlıkları başladı. Çiçek Festivali Düzenleme Komitesi, Antalya Valisi Muammer Türker i ziyaret ederek, Festival e davet etti.

Çiçek Festivali Düzenleme Komitesi üyeleri Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır ve Orta Anadolu Süs Bitkileri Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Osman Bağdatlıoğlu, Vali Muammer Türker’i makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Türker, komite üyelerine Antalya ya güzel bir festival kazandırdıkları için teşekkür etti. Antalya’nın kesme çiçek üretim ve ihracatında önemli bir potansiyele sahip olduğunu belirten Vali Muammer Türker, artık geleneksel hale gelen festival ile de bunu taçlandırdığını kaydetti.

Vali Türker’e teşekkür eden Çiçek Festivali Düzenleme Komitesi üyeleri de, festival etkinlikleriyle ilgili Vali Türker e bilgi verirken, Vali Muammer Türker ve eşini Festivale davet ettiler.

11. Çiçek Festivali Düzenleme Komitesi Üyeleri, Festivalin basın sponsoru Doğan Haber Ajansı Akdeniz Bölge Müdürü Salih Uçar ı da ziyaret ederek, festival programıyla ilgili bilgi verdiler.